Kategorijos

Katalogas

Su Nuolaida

Akiniai, šalmai, apsaugos

 • Saulės akiniai Saulės akiniai

  Kokybiški saulės akiniai - padidina kontrastą ir pagerina matomumą, apsaugo akis nuo pavojingų ultriavioletinių akinių, patogiai priglunda prie veido. Visa tai suteikia stilingi Julbo saulės akiniai. Julbo - pažangios technologijos ir inovatyvūs sprendimai. Ir taip jau 125 metus!

 • Slidinėjimo akiniai Slidinėjimo akiniai

  Kokybiški slidinėjimo akiniai - padidina kontrastą, apsaugo akis nuo pavojingų ultriavioletinių akinių, nerasoja, patogiai priglunda prie veido. Visa tai suteikia Julbo slidinėjimo akiniai. Julbo - pažangios technologijos ir inovatyvūs sprendimai. Ir taip jau 125 metus.

 • Slidinėjimo šalmai vaikams Slidinėjimo šalmai vaikams
 • Slidinėjimo šalmai vyrams Slidinėjimo šalmai vyrams

  Slidinėjmo šalmai yra būtina apsaugos priemonė mėgaujantis slidinėjimu kalnuose. Kokybiški slidinėjimo šalmai turi Europos Sąjungos sertifikatą, todėl jie yra saugūs naudoti. Nepamirškite, kad ir koks geras slidininkas būtumėte, slidinėjimo šalmas gali išgelbėti nuo rimtų sužalojimų kritimo ar susidūrimo atveju.

 • Slidinėjimo šalmai moterims Slidinėjimo šalmai moterims
 • Slidinėjimo apsaugos Slidinėjimo apsaugos

  Zandona slidinėjimo apsaugos yra pagamintos išskirtinai Italijoje. Zandona siūlo platų labai geros kokybės riešų apsaugų, stuburo apsaugų, alkūnių apsaugų, apsauginių šortų pasirinkimą. Apsaugos slidinėjimui padeda išvengti traumų ir nesusigadinti slidinėjimo atostogų. Mėgaukitės slidinėjimu kalnuose ir saugokite kūną su Zandona slidinėjimo apsaugomis!

Prekės nuo 1 iki 29 iš 29

Prekės nuo 1 iki 29 iš 29
Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"