Julbo Fusion Reactiv Cat 1-3

Julbo Fusion Reactiv Cat 1-3

"FUSION" fotochrominiai akiniai - optimalus sprendimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio premium klasės asortimente. 

Smulkiau

97,30 €

-30%

139,00 €

+ -

 
Apie prekę

VIENI LĘŠIAI NESVARBU KOKIU ORU

„FUSION“ akiniai yra optimalus sprendimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio premium klasės asortimente. Suderinti keli dalykai viename - fotochrominis REACTIV lęšis, didelis rėmelis plačiam matymo laukui bei ypatingas komfortas. „FUSION“ patiks reikliems slidininkams ir snieglentininkams.

Fotochrominis lęšis (1–3 kategorija - matomos šviesos pralaidumas: nuo 17% iki 75%) tampa tamsesnis arba šviesesnis, kad prisitaikytų prie besikeičiančių apšvietimo sąlygų. Yra efektyvūs tiek prastomis, tiek ir aiškiomis sąlygomis. Raudonas bazinis atspalvis pabrėžia reljefą ir didina matymo kontrastą. Vidinė lęšių apsauga nuo rūko "anti-fog".

 

KATEGORIJA nuo 1 iki 3, fotochrominiai lęšiai (tamsėja ir šviesėja, priklausomai nuo oro sąlygų)
APSAUGA NUO UV 100%
LĘŠIŲ TIPAS Sferiniai fotochrominiai lęšiai
RĖMELIS L (vidutinio dydžio)


REACTIVE1-3 fotochrominiai lęšiai prisitaiko prie skirtingų šviesos sąlygų keisdami apsaugos lygį (kategoriją), t.y. tamsėjant ir praleidžiant mažiau šviesos arba šviesėjant ir praleidžiant daugiau šviesos. Lęšiai patamsėja nuo 1 iki 3 kategorijos vos per 22 sekundes! Vienų akinių užtenka visiems atvejams - jie tiks slidinėti ir saulėtą vidurdienį ir apsiniaukusį vakarą. REACTIV
 lęšiai yra dvigubi, bei padengti specialiomis dangomis, suteikiančiomis papildomą apsaugą nuo rasojimo ir riebaluotų pirštų, kad akinių valymas taptų lengvesnis. Sferinis lęšių išgaubimas ne tik puikiai atrodo, bet ir padidina atstumą nuo veido ir sumažina rasojimą.

Savybės:

  • Praplėstas dirželio tvirtinimas. 15mm į šonus nuo akinių rėmelio pratęstos dirželio jungtys padeda akinius patogiau pritaikyti prie skirtingų šalmų ir garantuoja puikų prigludimą prie veido.
  • Dirželis su silikono danga. Dirželio vidinėje pusėje yra dvi silikono juostos, kurios suteikia akiniams stabilumo ir neleidžia slankioti ant šalmo.
  • Simetriškas dirželio ilgio reguliavimas. Dvejos kilpos, simetriškai išdėstytos ant dirželio, leis pakoreguoti akinių dirželio ilgį akimirksniu.
  • 3 sluoksnių paminkštinimas. Du skirtingo tankio porolono sluoksniai ir sluoksnis minkštos medžiagos, kad akiniai maloniai priglustų prie veido ir sugertų vibracijas.
  • Anatominis akinių rėmelis. Specialios įkartos akinių rėmelyje padaro akinius dar lankstesnius ir padeda akiniams idealiai prisitaikyti prie veido formos.
  • Ventiliacijos sistema. Akinių rėmelio viršuje ir apačioje įrengta ventiliacija apsaugo lęšius nuo rasojimo.
  • Papildoma ventiliacija lęšiuose. Papildomos ventiliacijos angos, esančios lęšių viršutinėje dalyje, dar labiau pagerina apsaugą nuo rasojimo.
  • Danga apsauganti nuo rasojimo. Akinių lęšių vidinė pusė padengta specialia danga, neleidžiančia akiniams užrasoti.
  • Dvigubi lęšiai. Dvigubi slidinėjimo akinių lęšiai sumažina akinių rasojimą.
  • Akinių maišelis. Į komplektą įeina medžiaginis maišelis akiniams.

 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Julbo Fusion Reactiv Cat 1-3
Julbo Fusion Reactiv Cat 1-3

"FUSION" fotochrominiai akiniai - optimalus sprendimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio premium klasės asortimente. 

Parašyti savo atsiliepimą

26 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"