Kategorijos

Su Nuolaida

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Kokybiškų prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. ATMINKITE, kad prekės transportavimo kaštai negrąžinami.

SVARBU!

  • Norėdami grąžinti prekę būtinai prieš tai susisiekite su mumis.
  • Grąžinamos prekės turi būti pirkėjo nesugadintos, t.y. nedėvėtos bei neturinčios mechaninių ar kitokių pažeidimų, grąžinamos originalioje tvarkingoje pakuotėje, grąžinama tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta. Grąžinant kokybišką prekę, ji turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  • Prekes grąžinti galite per 14 dienų nuo įsigijimo datos jas pristatant parduotuvės adresu 4SEASON Liepyno g. 2, Vilnius. Prekes taip pat galite grąžinti išsiųsdami Jums patogiu būdu: paštu, per kurjerių tarnybas ar į paštomatus/terminalus.
  • Elektroniniu paštu prašome parašyti nurodydami savo sąskaitos numerį.
  • Gavę grąžinamas prekes, pinigus į nurodytą sąskaitą pervedame per 2 darbo dienas.

 


Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"