Kategorijos

Su Nuolaida

Kaip užsisakyti

 

Užsisakyti norimą prekę labai paprasta:

1.  išsirinkite prekę ir spustelėkite pelės klavišą;

2.  nurodykite prekių skaičių ir spustelėkite mygtuką „Į krepšelį“.
Kiek Jūsų krepšelyje prekių, matysite dešinėje pusėje esančiame  laukelyje „Prekių krepšelis“. Norėdami pasitikslinti, kiek prekių įdėjote į krepšelį, laukelyje „Prekių krepšelis“ spustelėkite užrašą „Rodyti krepšelį“. Jei norite atsisakyti kurios nors prekės, spustelėkite  perbrauktą apskritimą (atsiranda užrašas „Pašalinti produktą iš krepšelio“). Norėdami pakeisti prekių skaičių, nurodykite naują skaičių laukelyje ir spustelėkite  mygtuką „Atnaujinti“;

3.  baigę dėti į krepšelį prekes, grįžkite į „Prekių krepšelį“  Jei turite dovanų kuponą, įveskite jo kodą ir spustelėkite „Mokėti". Bendra visų prekių kaina nurodyta po prekių krepšeliu;

4.  prisijungę prie sistemos, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir galėsite pirkti toliau. Jei nesate registruotas vartotojas, reikės užpildyti anketą.

Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis telefonu 8 640 10511 ar el. paštu info@4season.lt

 

Atsiskaitymo būdai

 

Sumokėti už prekes galima šiais būdais:

1. Paprastu banku pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą sistema suformuos visus reikalingus rekvizitus mokėjimui. Belieka prisijungti prie Jūsų internetinės bankininkystės ir remiantis pateiktas rekvizitais atlikti paprastą banko pavedimą.

2. Greituoju mokėjimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą Jums tereiks pasirinkti banką iš kurio norite atlikti mokėjimą ir jį patvirtinti. Šiuos mokėjimus administruoja UAB OPAY solutions (veikianti pagal Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenziją).  OPAY greitasis mokėjimas paremtas Jūsų internetinės bankininkystės prisijungimu, dėl to tai yra vienas saugiausių mokėjimo būdų internete.

3. Grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui pristačius prekes.

4. Mokėjimo kortele atsiimant siuntą Omniva paštomatuose. Instrukcija kaip atsiimti prekes iš Omniva paštomato, už jas sumokant banko kortele.

5. Grynaisiais arba mokėjimo kortele atvykus atsiimti prekių į parduotuvę "SEASON turizmo inventorius" adresu Liepyno g. 2, Vilnius.
 
6. "General Financing Lizingas" - pasirinkę šį atsiskaitymo būdą galite pirkti prekes išsimokėtinai. Būsite nukreipti į "General Financing" puslapį, kuriame reikės suvesti savo asmeninius duomenis mokumo įvertinimui. Sprendimą dėl lizingo suteikimo gausite iš karto. 

Mūsų rekvizitai:

Gavėjas UAB AJ Astrum

Įmonės kodas 302503409

PVM kodas LT10007803612

Bankas Luminor

Sąskaita LT614010051004069612

Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis telefonu +370 640 10511 ar el. paštu info@4season.lt


Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"