Julbo BangNext SnowTiger

Julbo BangNext SnowTiger

Fotochrominiai dvigubi ventiliuojami priešrūkiniai akiniai.

Smulkiau

149,00 €

+ -

 
Apie prekę

Puikus stiliaus ir technologijų derinys

Dabar fotochrominių akinių technologija yra prieinama visiems! Su ergonominiu XL dydžio rėmu BangNext modelis tiks kiekvienam. Platus cilindrinis fotochrominis lęšis leis mėgautis puikiais vaizdais ir trauks aplinkinių dėmesį!

Sferiniai fotochrominiai ir dalinai poliarizuoti Snow Tiger lęšiai

 

Apsauga nuo UV:100% | Kategorija:Nuo 2 iki 3

Snow Tiger fotochrominiai lęšiai prisitaiko prie skirtingų šviesos sąlygų keisdami apsaugos lygį (kategoriją), t.y. tamsėjant ir praleidžiant mažiau šviesos arba šviesėjant ir praleidžiant daugiau šviesos. Lęšiai patamsėja nuo 2 iki 3 kategorijos. Vienos poros tokių akinių užtenka skirtingoms sąlygoms - jie tiks slidinėti ir saulėtą vidurdienį ir apsiniaukusį vakarą.
Glare Control efektas (57% dalinis poliarizavimas) kovoja su atspindžiais, tuo pačiu išlaikydamas lęšį pakankamai šviesų, kad pagerintų matomumą tiek geru, tiek ir blogu oru. Oranžinės spalvos lęšis kartu su daliniu poliarizavimu suteikia išskirtinį vaizdo ryškumą ir komfortą akims. Daugiaspalvė išorinė danga suteikia akiniams išskirtinį dizainą.
Snow Tiger lęšiai yra dvigubi, bei padengti specialiomis dangomis, suteikiančiomis papildomą apsaugą nuo rasojimo ir riebaluotų pirštų, kad akinių valymas taptų lengvesnis.
Sferinis lęšių išgaubimas ne tik puikiai atrodo, bet ir padidina atstumą nuo veido ir sumažina rasojimą.
100% apsauga nuo UV (UVA, UVB, UVC) spindulių.

Savybės:

  • Praplėstas dirželio tvirtinimas. 15mm į šonus nuo akinių rėmelio pratęstos dirželio jungtys padeda akinius patogiau pritaikyti prie skirtingų šalmų ir garantuoja puikų prigludimą prie veido.
  • Dirželis su silikono danga. Dirželio vidinėje pusėje yra dvi silikono juostos, kurios suteikia akiniams stabilumo ir neleidžia slankioti ant šalmo.
  • Simetriškas dirželio ilgio reguliavimas. Dvejos kilpos, simetriškai išdėstytos ant dirželio, leis pakoreguoti akinių dirželio ilgį akimirksniu.
  • 3 sluoksnių paminkštinimas. Du skirtingo tankio porolono sluoksniai ir sluoksnis minkštos medžiagos, kad akiniai maloniai priglustų prie veido ir sugertų vibracijas.
  • Anatominis akinių rėmelis. Specialios įkartos akinių rėmelyje padaro akinius dar lankstesnius ir padeda akiniams idealiai prisitaikyti prie veido formos.
  • Ventiliacijos sistema. Akinių rėmelio viršuje ir apačioje įrengta ventiliacija apsaugo lęšius nuo rasojimo.
  • Papildoma ventiliacija lęšiuose. Papildomos ventiliacijos angos, esančios lęšių viršutinėje dalyje, dar labiau pagerina apsaugą nuo rasojimo.
  • Danga apsauganti nuo rasojimo. Akinių lęšių vidinė pusė padengta specialia danga, neleidžiančia akiniams užrasoti.
  • Dvigubi lęšiai. Dvigubi slidinėjimo akinių lęšiai sumažina akinių rasojimą.
  • Akinių maišelis. Į komplektą įeina medžiaginis maišelis akiniams.

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Julbo BangNext SnowTiger
Julbo BangNext SnowTiger

Fotochrominiai dvigubi ventiliuojami priešrūkiniai akiniai.

Parašyti savo atsiliepimą

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"