Filtras Platypus QuickDraw Filter Only

Filtras Platypus QuickDraw Filter Only

Filtras tinkamas naudoti ant gertuvės ar vandens butelių. Sveria tik 63 gramus ir filtruoja iki 3 litrų per minutę.

Smulkiau

45,00 €

+ -

 
Apie prekę

Ant gertuvės ir vandens butelių tinkamas montuoti vandens filtras turi vidinį/išorinį (I/O) dvigubo sriegio filtrą, sveria tik 63 g ir filtruoja iki 3 litrų per minutę greičiu. Šis filtras – geriamo vandens šaltinis ir patikimas palydovas visose nuotykių kelionėse, kur svarbus kiekvienas gramas ir vandens filtravimo greitis. Norėdami išvalyti, galite tuščiavidurių skaidulų filtrą papurtyti arba išplauti nenaudodami jokių įrankių, kad filtras neužsikištų ir vanduo toliau būtų filtruojamas dideliu greičiu. Sumani konstrukcija – pritvirtintas gėrimo pusės dangtelis, neslystančio paviršiaus filtro korpusas – užtikrina, kad vanduo nepratekės gertuvę su filtru nešantis kuprinėje, o detalės nepasimes.

  • Itin lengvas ir kompaktiškas: sveria tik 63 g ir kompaktiškai susipakuoja, kad tilptų į bet kurią kuprinės kišenę.
  • Susikurkite savo gėrimo sistemą: dvigubo sriegio sistema leidžia filtrą užsukti ant „QuickDraw Reservoir“ talpos, „smartwater®“ butelių, „Platy Hoser“, daugumos „Platy“ butelių ir kai kurių įprastų 28 mm PET limonado/vandens butelių.
  • Greitas filtravimas: tuščiavidurių skaidulų kasetė leidžia vandenį filtruoti 3 litrų per minutę greičiu esat normaliam spaudimui.
  • Paprasta valyti: valykite papurtydami arba išplaukite be jokių įrankių.
  • Tvirto dizaino: pritvirtintas dangtelis sandariai užsidaro, kad vanduo nepratekėtų, filtro korpusas neslysta netgi šlapias, prie jo nelimpa purvas.
  • Tuščiavidurių skaidulų privalumas: dėl šimtų viduje esančių tuščiavidurių skaidulų vanduo filtruojamas daug greičiau nei įprastais filtrais.
  • Efektyvus: kiekvienas mikrofiltras testuojamas atskirai, siekiant atitikti EPA & NSF reikalavimus, kad būtų sunaikinta 99,9999% bakterijų ir 99,9% pirmuonių*.

*Tokių kaip Giardia, Cryptosporidium, E. coli, Salmonella ir Cholera. Neapsaugo nuo virusų, cheminių medžiagų ir toksinų.

Filtro porų dydis: 0,2 mikrono

Filtro kasetės tarnavimo laikas: 1000 litrų

Yra kasetės keitimo indikatorius

Išmatavimai: 12,7 x 4,6 x 4 cm

Svoris:  63 g

Medžiagos: tuščiavidurės skaidulos, ABS 

Pagaminta JAV 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Filtras Platypus QuickDraw Filter Only
Filtras Platypus QuickDraw Filter Only

Filtras tinkamas naudoti ant gertuvės ar vandens butelių. Sveria tik 63 gramus ir filtruoja iki 3 litrų per minutę.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"