Platypus QuickDraw Microfilter System

Platypus QuickDraw Microfilter System

Filtras kartu su 1 litro kompaktiška gertuve. Filtravimo sistema sveria tik 100 gramų ir filtruoja iki 3 litrų per minutę.

Smulkiau

60,00 €

+ -

 
Apie prekę

Filtras kartu su 1 litro kompaktiška gertuve. Filtras turi vidinį/išorinį (I/O) dvigubo sriegio dangtelį, todėl tinkamas naudoti ant daugelio užsukamų 28 mm PET limonado/vandens butelių. Šis filtras – geriamo vandens šaltinis ir patikimas palydovas visose nuotykių kelionėse, kur svarbus kiekvienas gramas ir vandens filtravimo greitis. Norėdami išvalyti, galite tuščiavidurių skaidulų filtrą papurtyti arba išplauti nenaudodami jokių įrankių, kad filtras neužsikištų ir vanduo toliau būtų filtruojamas dideliu greičiu. Sumani konstrukcija – pritvirtintas gėrimo pusės dangtelis, neslystančio paviršiaus filtro korpusas – užtikrina, kad vanduo nepratekės gertuvę su filtru nešantis kuprinėje, o detalės nepasimes.

  • Itin lengva ir kompaktiška sistema: filtras kartu su gertuve sveria tik 100 g ir kompaktiškai susipakuoja, kad tilptų į bet kurią kuprinės kišenę.
  • Dvigubo sriegio sistema leidžia filtrą užsukti ant „QuickDraw Reservoir“ talpos, „smartwater®“ butelių, „Platy Hoser“, daugumos „Platy“ butelių ir kai kurių įprastų 28 mm PET limonado/vandens butelių.
  • Greitas filtravimas: tuščiavidurių skaidulų kasetė leidžia vandenį filtruoti 3 litrų per minutę greičiu esat normaliam spaudimui.
  • Paprasta valyti: valykite papurtydami arba išplaukite be jokių įrankių.
  • Tvirto dizaino: pritvirtintas dangtelis sandariai užsidaro, kad vanduo nepratekėtų, filtro korpusas neslysta netgi šlapias, prie jo nelimpa purvas.
  • Tuščiavidurių skaidulų privalumas: dėl šimtų viduje esančių tuščiavidurių skaidulų vanduo filtruojamas daug greičiau nei įprastais filtrais.
  • Efektyvus: kiekvienas mikrofiltras testuojamas atskirai, siekiant atitikti EPA & NSF reikalavimus, kad būtų sunaikinta 99,9999% bakterijų ir 99,9% pirmuonių*.

*Tokių kaip Giardia, Cryptosporidium, E. coli, Salmonella ir Cholera. Neapsaugo nuo virusų, cheminių medžiagų ir toksinų.

Filtro porų dydis: 0,2 mikrono

Filtro kasetės tarnavimo laikas: 1000 litrų

Yra kasetės keitimo indikatorius

Išmatavimai: 12,7 x 7,6 x 5 cm

Svoris:  95 g

Medžiagos: tuščiavidurės skaidulos, ABS 

Pagaminta JAV 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Platypus QuickDraw Microfilter System
Platypus QuickDraw Microfilter System

Filtras kartu su 1 litro kompaktiška gertuve. Filtravimo sistema sveria tik 100 gramų ir filtruoja iki 3 litrų per minutę.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"