Termosinis puodelis CONTIGO Pinnacle

Termosinis puodelis CONTIGO Pinnacle

Kelioninis puodelis termosas su vakuumine izoliacija.

Smulkiau

29,95 €

+ -

 
Apie prekę

Contigo prekinio ženklo produktai yra pirmaujantys ir novatoriški kelioniniai puodeliai bei gertuvės. Contigo kūrėjai siekia suteikti gyvenimui paprastumo, todėl jų kuriami puodeliai yra su patentuota AUTOSEAL ir AUTOSPOUT technologijomis – patogesniam gyvenimui. Contigo AUTOSEAL patentuota technologija naudojama Contigo kelioniniuose puodeliuose, gertuvėse bei vaikų linijoje. Puodeliai „užsirakina“ tarp gurkšių, todėl visiškai apsaugo Jus nuo galimybės apsilieti ar lašėjimo. Contigo kelioniniai puodeliai su AUTOSEAL technologija ne tik 100proc. apsaugo vartotoją nuo skysčiu pratekėjimo, bet ir išlaiko Jūsų gėrimą karštą 4val. ar šaltą 12val. Dėl AUTOSPOUT technologijos numalšinti troškulį dabar galima vienu paspaudimu, nesvarbu kur būsite: namuose, mokykloje, sporto salėje ar biure. Contigo produkcija yra spalvinga, moderni ir puikiai pritaikyta lengvam naudojimui keliaujant. Contigo prekinio ženklo produktai yra gerai žinomi JAV ir visoje Europoje. Pastaruosius 5-erius metus šių produktų pardavimai padidėja daugiau nei po 70proc. per metus.

Contigo Pinnacle savybės:

  • Patentuota AUTOSEAL® technologija turi unikalią blokavimo sistemą: spustelėjus mygtuką žemyn, gertuvės anga atsidaro, aukštyn – užsidaro.
  • Sistema atsirakina – vienu paspaudimu.
  • 100 proc. apsauga nuo lašėjimo ir tekėjimo.
  • Atsigerti dabar taip paprasta! Spusteli ir gurkšnoji. Tarpuose tarp atsigėrimų, iš nerūdijančio plieno pagamintas AUTOSEAL® puodelis užsiblokuoja automatiškai, todėl gėrimas neišsilieja ir nelaša.
  • Dvigubos puodelio sienelės iš nerūdijančio plieno ir vakuuminė puodelio izoliacija užtikrina, kad gėrimas išlieka karštas 3 val. / šaltas – 10 val.
  • Puodelio pagrindas leidžia stabiliai išsilaikyti ant bet kokio paviršiaus.
  • Puodelio forma ne tik patraukli, bet ir patogi laikyti rankoje.
  • Puodelio matmenys atitinka daugelį standartinių puodelių laikiklių automobiliuose.
  • Gaminio sudėtyje nėra Bisfenolio A.
  • Talpa 300 ml.

 


 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Termosinis puodelis CONTIGO Pinnacle
Termosinis puodelis CONTIGO Pinnacle

Kelioninis puodelis termosas su vakuumine izoliacija.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"