COMODO Merino wool Trekking

COMODO Merino wool Trekking

Trekingo kojinės su merino vilna tinkamos tiek žiemai, tiek vasarai. 

Smulkiau

11,50 €

  • 43-46

+ -

 
Apie prekę

Trekingo kojinės su merino vilna tinkamos tiek žiemai, tiek vasarai. Pritaikytos įvairiai veiklai, susijusiai su ilgais vaikščiojimais (keliaujant kalnuose, žygiuose į mišką ir t.t.). Kojinės buvo sukurtos siekiant patenkinti reikliausiųjų lūkesčius.

,Merino vilna - aukščiausios kokybės natūrali vilna, gaunama iš merino avių. Merino siūlai pasižymi išskirtiniu minkštumu, dėl kurio jie suteikia aukštą komfortą.

Savybės: merino vilna suteikia puikią šilumos izoliaciją: karštą vasarą ji vėsina odą ir šildo ją šaltomis žiemomis. Taip yra todėl, kad daug oro yra sulaikoma vilnos pluošto struktūroje. Nepriklausomai nuo fizinio aktyvumo tipo, vilna izoliuoja ir reguliuoja temperatūrą.

Privalumai: merino vilna puikiai atskiria drėgmę nuo odos - jos hidroskopiškumas yra didžiausias tarp visų pluoštų. Labai populiarus kojinių ir lauko aprangos gamyboje, nes yra žinomas dėl savo aukštos kokybės ir patvarumo. Dėl savaime išsivalančių porų, esančių pluošto paviršiuje - merino vilna žymiai sumažina nemalonų kvapą, atsirandantį dėl prakaitavimo. Be to, ji palaiko bakterijoms kenksmingą aplinką. Taigi, ji taip pat vertinama gaminant vaikų drabužius. Be to, merino vilna pasižymi labai dideliu minkštumu ir purumu, o jos pluoštai yra ypač ploni ir elastingi.

Kojinių savybės:

  • Antibakterinės
  • Stabdančios blogą kvapą
  • Efektyviai ir greitai išgarinančios drėgmę
  • Patvarios intensyviam dėvėjimui
  • Palaikančios optimalią pėdų temperatūrą

Sudėtis40% Merino vilna, 40% Akrilas, 15% Poliamidas, 5% Elastanas

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

COMODO Merino wool Trekking
COMODO Merino wool Trekking

Trekingo kojinės su merino vilna tinkamos tiek žiemai, tiek vasarai. 

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"