COMODO Alpaca wool light

COMODO Alpaca wool light

Premium kokybės trekingo kojinės su alpakos ir merino vilna.

Smulkiau

15,00 €

  • 39-42

+ -

 
Apie prekę

Premium kokybės plonesnės trekingo kojinės su alpakos ir merino vilna. Minkštos ir švelnios, labai malonios liečiantis prie kūno. Kojinės sukurtos siekiant patenkinti reikliausiųjų lūkesčius.

Merino vilna - aukščiausios kokybės natūrali vilna, gaunama iš merino avių. Merino siūlai pasižymi išskirtiniu minkštumu, dėl kurio jie suteikia aukštą komfortą.

Savybės: merino vilna suteikia puikią šilumos izoliaciją: karštą vasarą ji vėsina odą ir šildo ją šaltomis žiemomis. Taip yra todėl, kad daug oro yra sulaikoma vilnos pluošto struktūroje. Nepriklausomai nuo fizinio aktyvumo tipo, vilna izoliuoja ir reguliuoja temperatūrą.

Privalumai: merino vilna puikiai atskiria drėgmę nuo odos - jos hidroskopiškumas yra didžiausias tarp visų pluoštų. Labai populiarus kojinių ir lauko aprangos gamyboje, nes yra žinomas dėl savo aukštos kokybės ir patvarumo. Dėl savaime išsivalančių porų, esančių pluošto paviršiuje - merino vilna žymiai sumažina nemalonų kvapą, atsirandantį dėl prakaitavimo. Be to, ji palaiko bakterijoms kenksmingą aplinką. Taigi, ji taip pat vertinama gaminant vaikų drabužius. Be to, merino vilna pasižymi labai dideliu minkštumu ir purumu, o jos pluoštai yra ypač ploni ir elastingi.

Kojinių savybės:

  • Antibakterinės
  • Stabdančios blogą kvapą
  • Efektyviai ir greitai išgarinančios drėgmę
  • Patvarios intensyviam dėvėjimui
  • Palaikančios optimalią pėdų temperatūrą

Sudėtis: 50% Merino vilna, 15% Alpakų vilna, 20% Poliamidas, 10% Polipropilenas, 5% Elastanas

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

COMODO Alpaca wool light
COMODO Alpaca wool light

Premium kokybės trekingo kojinės su alpakos ir merino vilna.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"