Sezonas atidarytas! Pasirūpinkite miegmaišiu!

Sezonas atidarytas! Pasirūpinkite miegmaišiu!

Stačiakampis ar mumijos formos miegmaišis?

Miegmaišis – vienas iš svarbiausių daiktų, kuriuos naudosite turistiniuose išvykose, todėl planuojant jį įsigyti reikėtų pagalvoti kur dažniau miegmaišį naudosite: kempinguose ar pėsčiųjų turistiniuose žygiuose. Prieš renkantis svarbu išsiaiškinti kokių formų miegmaišiai būna ir koks miegmaišis kiekvienu atveju tinkamesnis.

Yra dvi pagrindinės miegmaišių formos. Stačiakampio formos miegmaišis yra labiau tradicinio stiliaus, tuo tarpu mumijos tipo miegmaišis yra labiau priglundantis ir kompaktiškas. Kiekvieno tipo miegmaišiai turi savo privalumus ir trūkumus, kuriuos apžvelgsime detaliau.

 

Miegmaišio patogumas

Mumijos tipo miegmaišis pagal savo dizainą yra ne toks erdvus kaip stačiakampio formos miegmaišis. Kai kuriems žmonėms tai gali kelti nepatogumų. Mumijos tipo miegmaišiuose paprastai miegama ant nugaros. Tuo tarpu stačiakampio formos miegmaišis suteikia didesnę judėjimo laisvę ir daugiau miegojimo pozų. Reikėtų paminėti, kad stačiakampio formos miegmaišius galima pilnai atsegti, tokiu būdu miegmaišis gali tarnauti kaip antklodė. Tiek stačiakampius, tiek mumijos formos miegmaišius galima susegti tarpusavyje. Tokiu būdu juose galima miegoti dviese.

 

Miegmaišio šiltumas

Paprastai mumijos tipo miegmaišis yra efektyvesnis labai šaltomis sąlygomis. Dėl savo aptakios ir priglundančios formos šis miegmaišis bus šiltesnis, nes maksimaliai sumažinamas oro kiekis aplink kūną, taigi reikės mažiau šilumos palaikyti pastovią temperatūrą miegmaišyje.

Daugelis stačiakampio formos miegmaišių yra skirti naudoti pliusinėje temperatūroje, nors yra ir skirtų naudoti ekstremaliomis sąlygomis, tačiau supakuoti jie bus dideli ir pakankamai sunkūs. Dydis ir svoris nėra tokie svarbūs stovyklavimui kempinguose, tačiau pėsčiųjų turistiniuose žygiuose geriau rinktis mumijos formos miegmaišį.

 

Miegmaišiai ir pėsčiųjų turistiniai žygiai

Mumijos formos miegmaišiai yra lengvesni ir ne tokie griozdiški lyginant su stačiakampiais. Jie puikiai tinkami į turistinius žygius pėsčiomis su kuprine ant pečių. Kai kurie lengvesni ir mažesni stačiakampiai miegmaišiai taip pat gali būti tinkami trumpų ir vidutinių distancijų pėsčiųjų žygiams. Svarbu atminti, kad šilumos efektyvumas stačiakampiuose miegmaišiuose yra mažesnis dėl atviresnės formos.

 

Miegmaišiai ir stovyklavimas kempinguose

Stačiakampiai miegmaišiai yra puikus pasirinkimas keliaujant į kempingus automobiliu, kai miegmaišio dydis, svoris ir šilumos savybės nėra tokie svarbūs kaip pėsčiųjų žygiuose. Stovyklavimui kempinguose svarbiausias tikslas turėtų būti komfortas. Kalbant apie patogumą reikėtų paminėti miegmaišį Freetime Condor 250 XLF, kurio pamušalas yra pasiūtas iš flanelės – malonaus ir natūralaus audinio. Šis miegmaišis - idealus pasirinkimas apsistojant kempinguose ar stovyklaujant automobiliu.

 

Season.lt - Slidinėjimo apranga, Turizmo prekės.

Kokybiška slidinėjimo apranga | Turizmo prekės | Šiltos pūkinės striukės Nuo šiol http://season.lt rasite adresu: Liepyno g. 2, Vilnius. Tapkime Facebook draugais! Bičiuliams pritaikysime nuolaidą!

Posted by 4season.lt on 2018 m. sausis 8 d.
2014-04-24 Turizmas 0 3529

Palikti komentarą

Blog'o kategorijos

Naujausi komentarai

Komentarų nėra

Blog'o archyvai

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"