Geriausi Europos slidinėjimo kurortai 2014

Geriausi Europos slidinėjimo kurortai 2014

Val Thorens, Prancūzija

Val Thorens aukščiausias slidinėjimo kurortas Europoje, įsikūręs 2300 m aukštyje virš jūros lygio Prancūzijos Alpėse Trijų Slėnių (3 Vallees) viršūnėse. Trys slėniai (Meribel, Courchevel ir Val Thorens) apjungia kurortus, išsidėsčiusius skirtinguose aukščio lygiuose. Tarpusavyje apjungtų keltuvų sistema leidžia keliauti ne tik pačiame Val Thorens, bet ir bet kuriame iš Trijų slėnių, kurie iš viso jungia 600 km įvairaus sudėtingumo trasų. Val Thorens yra pakankamai naujas slidinėjimo kurortas, kuriame rasite aukščiausios kokybės slidinėjimo trasas ir puikią atmosferą po slidinėjimo. Val Thorens dar nuostabus tuo, kad jame nereikia automobilio, kadangi kurortas išsidėstęs pačiose trasose – „ski in, ski out“. 99% trasų yra daugiau kaip 2000 m. aukštyje, tad sniegas garantuotas nuo pat sezono atidarymo pradžios.

Daugiau informacijos: www.valthorens.com

 

Baqueira-Beret, Ispanija

Baqueira-Beret – garsiausias ir didžiausias slidinėjimo kurortas Pirėnuose, Ispanijoje. Kurortas priklauso Vakarų Alpių masyvui, įsikūręs šalia sienos su Prancūzija. Bagueira-Beret kurortas susideda iš 3 dalių: Beret, Baqueira ir Bonaigua. Kiekviena dalis pasižymi savitu charakteriu ir išskirtinumu, gerai prižiūrimomis trasomis ir modernių keltuvų tinklu. Kurortas madingas tarp ispanų, todėl kainos čia didesnės, nei gretimuose kurortuose. Bendras trasų ilgis yra 120 km., kurortas išsidėstęs 1010-2510 m. aukštyje.

Baqueira yra pirmasis iš 3 kurortų įkurtas 1964 metais, pasižymintis įvairių sudėtingumo lygio trasomis, tačiau yra nemažai ir juodų trasų. Patyrę slidininkai dažniausiai renkasi šiaurinės pusės viršūnes, kur visada ras puikios kokybės sniegą. Populiariausios iš jų Luis Arias, Eth Mur, Tubo Nere ir Escornacrables.

Beret kurortas yra idealus pradedantiesiems ir šeimoms su vaikais. Trasos yra plačios ir vidutinio nuolydžio. Kurorte yra ir snieglenčių parkas.

Bonaigua kurortas taip pat turi įvairaus sudėtingumo trasų. Jis yra mėgstamas slidininkų, kurie ieško sudėtingesnių nusileidimų ne trasomis. Rekomenduojami šie maršrutai: Lo Boscas ir Gerber.

Baqueira-Beret kurortas pasižymi restoranų ir kavinių gausa, kurios garsėja patiekalų įvairove, kadangi istoriškai regionui didelę įtaką darė prancūzų, baskų, katalonų virtuvės.

Daugiu informacijos: www.baqueira.es

 

Alpe D`Huez, Prancūzija

Alpe D`Huez yra tikras rojus mėgstantiems sniegą ir aktyvias pramogas lauke. Puikiai tinkamas atostogoms su šeima. Šis kurortas tiek žiemą, tiek vasarą garsėja saulėtais orais, kadangi išsidėstęs Grandes Rousses pietinėje kalnų masyvo pusėje.

Kurortas Alpe D`Huez apima šiuos kaimelius: Auris-en-Oisans, Huez, Ozen-Oisans, Vaujany, Villard-Reculas, La Garde ir Le Freney. Kurorto aukščiausia vieta yra Pic Blanc viršūnė esanti 3330 metrų aukštyje. Žiūrint nuo jos atsiveria įspūdingas vaizdas apimantis net penktadalį Prancūzijos teritorijos.

Kurorte puikiai išvystytas keltuvų tinklas ir yra gausybė įvairaus sudėtingumo trasų su įspūdingais pažemėjimais. Slidininkai gali mėgautis 4 skirtingų krypčių maršrutais ir 2000 metrų aukščio skirtumu. Garantuotas malonumas leidžiantis ilgomis trasomis. Žemutinėje kurorto dalyje yra plačios ir nuožulnios žalios trasos skirtos besimokantiems slidininkams.

Iš viso kurorte rasite 250 km ilgio trasų, kurios išsidėsčiusios 2210 metrų aukštyje ir aukščiau. Alpe D`Huez kurortas yra valanda kelio automobiliu nuo Grenoblio ir keturios valandos nuo Paryžiaus.

Daugiau informacijos: www.alpedhuez.com

 

Are, Švedija

Are – didžiausias šiaurės Europos žiemos sporto kurortas su 100 km trasų, įsikūręs Švedijoje. Kurorte galima džiaugtis ne tik įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasomis, bet ir pasimėgauti kitomis įdomios atrakcijos lauke: sniegomobilių safari, slidinėjimas su šunimis, kopimas ledo siena ir kitomis.

2007 metais šiame kurorte vyko pasaulio slidinėjimo čempionatas. Tai tik įrodo, kad šis slidinėjimo kurortas yra aukšto lygio ir niekuo nenusileidžiantiems garsiems Alpių slidinėjimo kurortams. Are yra visko: ir juodų trasų, ir trasų skirtų vaikams bei pradedantiesiems. Čia taip pat bus ką veikti mėgstantiems ekstremalų slidinėjimą už trasų ribų. Greta Are ir Duved slidinėjimo kompleksas, kuriame taip pat yra gausu pasaulinio lygio trasų.

Are taip pat pasižymi labai aktyviu po slidinėjimo ir naktiniu gyvenimu.

Vasaros sezono metu Are/Duved transformuojasi į aktyvų vasaros laisvalaikio kurortą. Labai populiarus haikingas, kalnų dviračių sportas, kopimas. Aplink yra nemažai sraunių upių ir ežerų, kur galima plaukioti kanojomis ar užsiimti raftingu.

Daugiau informacijos: www.skistar.com

 

Saalbach, Austrija

Daugiau kaip 200 km puikiai paruoštų trasų, 55 modernūs keltuvai garantuoja puikias slidinėjimo atostogas Saalbach kurorte Austrijoje. Pilnas šio kurorto pavadinimas Ski Circus Saalbach Hinterglemm Leogang. Kalnų slidinėjimo Pasaulio Čempionatas, vykęs čia 1991 metais ir kalnų slidinėjimo Pasaulio Taurės etapai tik dar labiau išgarsino šį kurortą.

Šiaurinis šlaitas (Spieleckkogel – 1998 m) – saulėčiausias Glemmtal slėnyje. Unikali šio regiono ypatybė yra ilgos mėlynosios trasos. Pietinis šlaitas (Schattberg West – 2096 m) – komfortabiliausias ir klasiškiausias Glemmtal slėnio šlaitas. Ekstremali Nordabfahrt trasa, pritaikyta pažengusiems slidininkams, yra pavojinga, bet nuo jos atsiveria labai gražūs vaizdai.

Kurorte gausu aukščiausios klasės viešbučių, inventoriaus nuomos punktų, veika 5 slidinėjimo mokyklos, kalnų slidinėjimo vaikų darželis. Malonių pojūčių atokvėpių metu suteiks saulės vonios atvirose terasose. Trasose iš viso yra 40 restoranų ir kavinukių, kurios žavi puikiu tradiciniu maistu.

Daugiau informacijos: www.saalbach.com

 

La Plagne, Prancūzija

La Plagne – populiarus šeimų slidinėjimo kurortas išsidėstęs Prancūzijos Alpėse 1250 ir 3250 metrų aukštyje. Šis slidinėjimo kurortas veikia jau daugiau kaip 50 metų ir traukia slidinėtojus iš visos Europos. Bendras trasų ilgis 225 km, yra įvairaus sudėtingumo lygio trasų tiek patyrusiems, tiek pradedantiesiems slidininkams.

Šis kurortas pasižymi dideliu skaičiumi pagyvendinimo įstaigų. Įskaitant 10 aplinkinių miestelių, kurie išsidėstę 1250 - 2100 metrų aukštyje (Plagne 1800, Plagne Center, Plagne Aime 2000, Plagne Soleil, Plagne Villages, Plagne Bellecôte, Belle-Plagne, Montchavin-les Coches, Plagne-Montalbert and Champagny en Vanoise), kurortas sezono metu gali apgyvendinti 53 387 žmones.

Daugiau informacijos: http://www.la-plagne.com

 

Skiwelt, Austrija

SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental keletą metų iš eilės išrenkamas kaip vienas geriausių tarp 400 tarptautinių slidinėjimo kurortų. Taip pat išrinktas kaip pigiausias Austrijos slidinėjimo kurortas (ADAC 2012). SkiWelt -tai pasaulinio lygio slidinėjimo centras su 279  km ilgio skirtingų sudėtingumo trasų, turintis 90 modernių keltuvų ir siūlantis pailsėti ir užkąsti daugiau kaip 70 įvairių restoranų ir jaukių kavinukių. Jei žiemą sniego nepakanka, kas pasitaiko labai retai, į pagalbą pasitelkiamos 1400 sniego patrankų, kurios gali pilnai padengti sniegu 225 km iš 279 km.

Daugiau informacijos: www.skiwelt.at

 

Ischgl, Austrija

Jau daugelį metų Ischgl slidinėjimo kurortas laikomas Alpių pramoginiu kalnų slidinėjimo metropoliu. Austrijos Ischgl jungiasi su Šveicarijos kurortu Samnaun. Ischgl garsėja įspūdingomis slidinėjimo ir snieglenčių sporto pramogomis, fun parkais, puikiomis trasomis, įvairiomis laisvalaikio programomis ir koncertais. Kurorto gyvenimas po slidinėjimo valandų iš ties aktyvus. Vienintelis dalykas, kurio čia trūksta – ekstremalus slidinėjimas.

Ischgl gyvena apie 1600 vietinių gyventojų. Kurortas įsikūręs Poznaun regione, vakarų Tyrolyje Austrų atostogų kurortas išsidėstęs 1377 m. aukštyje saulėtame slėnyje tarp Silvretta ir Verwall viršūnių. Trasos yra 1377 – 2872 metrų aukštyje. Trasu ilgis apie 220 km. Šalia esantys miesteliai Galtur, Kappl ir See taip pat turi savo slidinėjimo trasas.

Daugiau informacijos: www.ischgl.com

 

Courchevel, Prancūzija

Courchevel vienas geriausių pasaulyje kalnų slidinėjimo kurortų, įsikūręs labai patogioje vietoje, trasos yra čia pat, su slidėmis galima nusileisti tiesiai į viešbučius. Tai prabangus slidinėjimo kurortas, kuriame yra net 25 aukščiausio lygio viešbučiai, 2 iš jų yra Palace klasės, 16 penkių žvaigždučių viešbučių ir restoranų. Kurortas priklauso Trijų slėnių (Meribel, Courchevel ir Val Thorens) didžiausiam pasaulyje slidinėjimo kurortui turinčiam net 600 km įvairaus sudėtingumo trasų. Trasos išsidėsčiusios 1300-2738 metrų aukštyje. Courchevel garsėja puikia prancūziška virtuve, aukščiausio lygio virtuvės šefais, 7 Michelin žvaigždučių restoranais.

Daugiau informacijos: www.courchevel.com

 

Solden, Austrija

Solden – vienas populiariausių Austrijos kurortų įsikūręs Oetztal slėnyje, kuriame taip pat yra lankomiausi Austrijos kurortai: Vent (1900 m, Obergurgl (1930 m) ir Hohgurgl (2150 m). Šiame kurorte atsiveria įspūdingos kalnų viršūnės, nes Oetztal arena yra net 90 „tritūkstantinių“ apsuptyje. Aukštesnės ledyno viršūnėse slidinėti galima jau rugsėjo mėnesį, o po mėnesio atidaromos likusios trasos. Slidinėjimo sezonas tęsiasi iki balandžio pabaigos.

Solden‘as gali pasigirti vieninteliu Europoje slidinėjimo inventoriaus testavimo centru, kur galima susipažinti ir netgi išbandyti įvairių žiemos sporto gamintojų naujoves ir įrangą.

Solden‘e slidininkai ir snieglentininkai gali rinktis 148 km įvairaus sudėtingumo puikiai prižiūrimų trasų. Kadangi slidinėjimo trasos yra aukštai (1350-3340 m), sniegas garantuotas nuo spalio ir gegužės pradžios.

Labai verta aplankyti tris viršūnes, kurių aukštis virs 3000 m: Gaislachkogl (3058 m), Tiefenbachkogl (3250 m) ir Schwarze Schneide (3340 m). Jas galima apčiuožti slidėmis per dieną. Šios viršūnės vadinamos „BIG3“, nuo jų atsiveria labai įspūdinga panorama. „BIG3 rally“ pradedamas pagrindiniame Giggijoch kalno terminale keliantis gondola, o baigiamas Gaislachkogl kalno gondola. „BIG3“ kelionė bus tikras iššūkis: per dieną iš viso įveiksite 50 km ilgio trasų ir kirsite 10 000 m aukščio skirtumus.

Kiekvieną trečiadienį Solden‘o svečiai kviečiami į „Night Ski Show“, kuris vyksta vidurinėje stotelėje keliantis Gaislachkogl gondola. Vietinės slidinėjimo mokyklos ir Solden‘o slidinėjimo klubas pademonstruoja kvapą gniaužiančius slidinėjimo triukus, kuriuos tikrai verta pamatyti.

Daugiau informacijos: www.soelden.com

 

Primename, kad „4season“ parduotuvėje S. Žukausko g. 34, Vilniuje prekiaujame slidinėjimo apranga, termo drabužiais, džemperiais, slidinėjimo akiniais, slidinėjimo šalmais ir kitomis prekėmis skirtomis slidinėjimui.

Informacija paruošta remiantis portalu http://www.europeanbestdestinations.org

 

Season.lt - Slidinėjimo apranga, Turizmo prekės.

Kokybiška slidinėjimo apranga | Turizmo prekės | Šiltos pūkinės striukės Nuo šiol http://season.lt rasite adresu: Liepyno g. 2, Vilnius. Tapkime Facebook draugais! Bičiuliams pritaikysime nuolaidą!

Posted by 4season.lt on 2018 m. sausis 8 d.
2014-04-24 Home, Slidinėjimas 0 8428

Palikti komentarą

Blog'o kategorijos

Naujausi komentarai

Komentarų nėra

Blog'o archyvai

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"