Julbo Luna Zebra cat 2-4

Julbo Luna Zebra cat 2-4

Fotochrominiai akiniai puikiai suderina naujausią ergonominį dizainą ir pažangiausias lęšių technologijas.

Smulkiau

149,00 €

+ -

 
Apie prekę

Šis modelis puikiai suderina naujausią ergonominį dizainą ir pažangiausias lęšių technologijas. Minimalistinio dizaino rėmelis užtikrina ypač platų regėjimo lauką, o 3 sluoksnių paminkštinimas – maksimalų komfortą. Apgalvotos visos smulkmenos užtikrina, kad akiniai idealiai atliks savo funkcijas, o nedideli metaliniai ir siuvinėjimo papuošimai suteiks išskirtinį stilių!

Sferiniai fotochrominiai Zebra lęšiai

Apsauga nuo UV:100% | Kategorija: nuo 2 iki 4

Zebra fotochrominiai lęšiai prisitaiko prie skirtingų šviesos sąlygų keisdami apsaugos lygį (kategoriją), t.y. tamsėjant ir praleidžiant mažiau šviesos arba šviesėjant ir praleidžiant daugiau šviesos. Lęšiai patamsėja nuo 2 iki 4 kategorijos itin greitai. Vienos poros tokių akinių užtenka visiems atvejams - jie tiks slidinėti ir saulėtą vidurdienį ir apsiniaukusį vakarą. Zebra light lęšiai yra dvigubi, bei padengti specialiomis dangomis, suteikiančiomis papildomą apsaugą nuo rasojimo ir riebaluotų pirštų, kad akinių valymas taptų lengvesnis. 
100% apsauga nuo UV (UVA, UVB, UVC) spindulių.

Savybės:

  • Praplėstas dirželio tvirtinimas. 15mm į šonus nuo akinių rėmelio pratęstos dirželio jungtys padeda akinius patogiau pritaikyti prie skirtingų šalmų ir garantuoja puikų prigludimą prie veido.
  • Dirželis su silikono danga. Dirželio vidinėje pusėje yra dvi silikono juostos, kurios suteikia akiniams stabilumo ir neleidžia slankioti ant šalmo.
  • Simetriškas dirželio ilgio reguliavimas. Dvejos kilpos, simetriškai išdėstytos ant dirželio, leis pakoreguoti akinių dirželio ilgį akimirksniu.
  • 3 sluoksnių paminkštinimas. Du skirtingo tankio porolono sluoksniai ir sluoksnis minkštos medžiagos, kad akiniai maloniai priglustų prie veido ir sugertų vibracijas.
  • Anatominis akinių rėmelis. Specialios įkartos akinių rėmelyje padaro akinius dar lankstesnius ir padeda akiniams idealiai prisitaikyti prie veido formos.
  • Ventiliacijos sistema. Akinių rėmelio viršuje ir apačioje įrengta ventiliacija apsaugo lęšius nuo rasojimo.
  • Papildoma ventiliacija lęšiuose. Papildomos ventiliacijos angos, esančios lęšių viršutinėje dalyje, dar labiau pagerina apsaugą nuo rasojimo.
  • Danga apsauganti nuo rasojimo. Akinių lęšių vidinė pusė padengta specialia danga, neleidžiančia akiniams užrasoti.
  • Dvigubi lęšiai. Dvigubi slidinėjimo akinių lęšiai sumažina akinių rasojimą.
  • Akinių maišelis. Į komplektą įeina medžiaginis maišelis akiniams.
 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Julbo Luna Zebra cat 2-4
Julbo Luna Zebra cat 2-4

Fotochrominiai akiniai puikiai suderina naujausią ergonominį dizainą ir pažangiausias lęšių technologijas.

Parašyti savo atsiliepimą

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"