Opinel peilis grybavimui

Opinel peilis grybavimui

Opinel grybavimo peilis  - geriausia dovana grybautojui! 

Smulkiau

22,00 €

+ -

 
Apie prekę

Opinel grybavimo peilis  - geriausia dovana grybautojui! Komfortiška buko rankena puikiai priglunda prie rankos, o lenkti ašmenys yra specialiai pritaikyti saugiai ir patogiai nupjauti grybus. Ašmenų nugarėlėje yra specialūs rantukai grubiam grybo valymui, o rankenos gale esantis šerių šepetėlis puikiai tinka galutiniam valymui. Opinel grybavimo meilis  - tai ko gero, geriausias pasirinkimas grybavimui. Pagaminta Prancūzijoje. 

Ypatybės:

Geležtės ilgis - 8 cm, nerūdijantis plienas. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir „Opinel“ gaminiams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti peilių ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. 

Rankena - bukas

Virobloc apsauginis žiedas 
Opinel No 08 peilis grybavimui, kaip ir visi kiti lenktiniai peiliai, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Opinel peilis grybavimui
Opinel peilis grybavimui

Opinel grybavimo peilis  - geriausia dovana grybautojui! 

Parašyti savo atsiliepimą

25 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"