Opinel N°08 DIY Yellow Pigiau

Opinel N°08 DIY Yellow

Opinel išmanusis įrankis-peilis - būtinas jūsų įrankių krepšyje, automobilyje ir biure.

Smulkiau

18,40 €

-20%

23,00 €

+ -

 
Apie prekę

Opinel peilis DIY Nr. 9 nerūdijančio plieno ašmenimis. Tai itin tvirtas kišeninis peiliukas turintis kabelio pjoviklį (maksimalus kabelio skersmuo 5 mm) ir kabelio izoliacijos nuėmiklį (maksimalus kabelio skersmuo 1,8 mm). Rankenoje yra du įmagnetinti atsuktuvo antgaliai. Pagaminta Prancūzijoje. 

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel peilio DIY Nr.9 geležtės ilgis  - 8 cm. Geležtė ypač stipri - jos storis yra 2,5 mm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Geležtės kietumas 57-58 HRC.

Rankena 

Stiklo pluoštu sustiprintas poliamidas, atsparus smūgiams ir drėgmei, su dviem įmontuotais antgaliais: plokščiu atsuktuvu (4 mm varžams) ir kryžminiu atsuktuvu (varžtams nuo 3,5 iki 5 mm), įmagnetintas antgalių laikiklis.

Virobloc apsauginis žiedas 
Opinel peilis Outdoor Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Opinel N°08 DIY Yellow
Opinel N°08 DIY Yellow

Opinel išmanusis įrankis-peilis - būtinas jūsų įrankių krepšyje, automobilyje ir biure.

Parašyti savo atsiliepimą

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"