Coleman Bedrock 2 Pigiau

Coleman Bedrock 2

Arris palapinė buvo sukurta, kad atitiktų keliautojų dviračiais ir mėgstančių žygius su minimaliu inventoriumi poreikius. 

Smulkiau

113,05 €

-5%

119,00 €

2176906

+ -

 
Apie prekę

"Coleman Bedrock 2" - 2 asmenų palapinė - idealus pasirinkimas keliautojams, norintiems patogiai išsimiegoti. Palapinės konstrukcija leidžia ja patogiai naudotis dviem žmonėms. Šis modelis idealiai tinka keliaujant su kuprine, stovyklaujant ar muzikos festivaliuose.

Coleman Bedrock 2 - 2 asmenų palapinė turi iš patvaraus poliesterio pagamintą viršutinį tentą, kuris papildomai padengtas poliuretano sluoksniu, kad būtų itin patvarus. Atsparumas vandeniui yra 3000 mm vandens stulpelio. Miegamasis pagamintas iš erdvaus poliesterio tinklelio, kuris užtikrina gerą oro cirkuliaciją miegant. Palapinės siūlės yra užklijuotos, kad būtų užtikrintas didesnis patvarumas ir atsparumas vandeniui. Modelio pagrindą sudaro vienas stulpas, pagamintas iš stiklo pluošto.

Palapinė turi du įėjimus ir du prieangius kuprinėms talpinti. Įėjimai turi permatomą tinklelį, kad iš vidaus galėtumėte matyti, kas vyksta lauke. Miegamąją dalį galima papildomai uždengti, kad saulės spinduliai netrukdytų ilsėtis. Konstrukcijos viršuje esanti papildoma ventiliacijos anga suteikia papildomo šviežio oro. Vidinėse tinklinėse kišenėse, skirtose smulkiems daiktams, tilps galvos žibintas.

Savybės:

  • 3000 mm atsparumas vandeniui stulpelio atsparumą vandeniui.
  • Poliesterio tinklelio miegamasis.
  • Patvarios polietileno grindys.
  • Modelis pagamintas ant vieno stiklo pluošto stulpo.
  • Du įėjimai.
  • Du prieangiai.
  • Skaidrus langas.
  • Ventiliacija konstrukcijos viršuje.

Išmatavimai: 1.3 x 2.6 x 0.9 m

Aukštis: 93 cm

Išorės medžiaga: Polyester, PU coated, Fire retardant

Supakuotos išmatavimai: 54 x 14 x 14 cm

Svoris: 2.5 kg

Transportavimo maišas: 100% Polyester


 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Coleman Bedrock 2
Coleman Bedrock 2

Arris palapinė buvo sukurta, kad atitiktų keliautojų dviračiais ir mėgstančių žygius su minimaliu inventoriumi poreikius. 

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"