Pūkinė striukė Rab Zero G

Pūkinė striukė Rab Zero G

Pūkinė striukė pasižyminti nepralenkiamu svorio ir šilumos santykiu. Technologiškai pažangiausia striukė su 1000-iniu pūkų užpildu ("fill power").

Smulkiau

343,00 €

-30%

490,00 €

 • L

+ -

 
Apie prekę

Technologiškai pažangiausia striukė su 1000-iniu pūkų užpildu „Rab Zero G“ užtikrina geriausią šilumos ir lengvumo santykį.Rab Zero G – ilgametės dizainerių ir technologų patirties kuriant pūkines striukes alpinistams ir laipiotojams rezultatas. Striukė pasižymi nepralenkiamu svorio ir šilumos santykiu. Striukė idealiai tinka mgstantiems "fast-and-light" pobūdžio kalnų žygius, kur kiekvienas gramas svarbus.

Ši pūkinė striukė yra itin lengva, tačiau pakankamai tvirta, kad atlaikytų dinamiškas sąlygas kalnuose. „Zero G“ sujungia aukščiausios kokybės 1000 FP pūkus su itin plonu „Pertex® 10d Quantum“ audiniu, todėl gaunamas neprilygstamas svorio ir šilumos santykis. „Zero G“ yra specialus gaminys tiems, kurie tikrai vertina kiekvieną sutaupytą gramą, tačiau reikalauja aukštų našumo standartų, reikalingų atšiauriomis žiemos sąlygomis.

Visuose Rab® Down gaminiuose naudojami etiški Europos žąsų pūkai, sertifikuoti pagal atsakingo pūko standartą. Taip užtikrinama, kad būtų galima atsekti visą tiekimo grandinę, kad vartotojai būtų tikri, jog visuose Rab® gaminiuose naudojami pūkai ir plunksnos atitinka aukščiausius įmanomus gyvūnų gerovės ir saugos standartus.

„Pertex® Quantum“ išorinis audinys gimė sukūrus sandariai austą struktūrą, kad būtų lengvas ir minkštas bei leistų pūkams pilnai išsiplėsti. Su pūkams atsparia konstrukcija, DWR (atsparia vandeniui) apdaila ir minkštu pojūčiu, šis audinys yra lengvai supakuojamas, atsparus vėjui ir užtikrinantis puikią apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų.

Detaliau:

 • 1000FP sertifikuoti Europoje auginamų žąsų pūkai (130 g (L dydis))
 • „Pertex® 10d Quantum“ superlengvas išorės ir vidaus audinys, dengtas DWR
 • „Rab®“ impregnuoti, be anglies fluoridų pagaminti pūkai, „Nikwax®“ dygsniuota konstrukcija
 • Kapišonas užpildytas pūkais su lanksčiu snapeliu
 • YKK® VISLON® priekinis užtrauktukas, apsaugotas vidine kloste nuo šalčio
 • 2 YKK® užtrauktukais užsegamos rankų kišenės
 • Gerai priglundantis tamprus šonuose juosmuo
 • Elastiniai gerai priglundantys rankogaliai
 • Laikymo maišelis
 • Dizainas: slim

Svoris: 318 g

DYDŽIŲ LENTELĖ

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Pūkinė striukė Rab Zero G
Pūkinė striukė Rab Zero G

Pūkinė striukė pasižyminti nepralenkiamu svorio ir šilumos santykiu. Technologiškai pažangiausia striukė su 1000-iniu pūkų užpildu ("fill power").

Parašyti savo atsiliepimą

17 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"