Julbo Aerospace Snowtiger Pigiau

Julbo Aerospace Snowtiger

Akiniai su atidaromu lęšiu. Fotochrominiai poliarizuoti 2-3 kategorijos dvigubi lęšiai.

Smulkiau

149,25 €

-25%

199,00 €

+ -

 
Apie prekę

Sferiniai fotochrominiai poliarizuoti Snow Tiger lęšiai

Julbo sukūrė kai ką unikalaus - akinius leidžiančius kopti į kalną ir leistis žemyn. Dauguma slidininkų kildami į kalną nusiimdavo akinius dėl rasojimo, Julbo atkreipė į tai dėmesį ir sukūrė akinius su atidaromu lęšiu pilnai ventiliacijai kopimo metu. Leidžiantis lęšį užtenka prispausti atgal ir jūs jau pasiruošę leistis! Visą tai galima atlikti net nenusiėmus pirštinių.

Be naujosios SuperFlow sistemos, Aerospace turi ir visas kitas geriausias Julbo akinių savybes: Minimalistinį rėmą, sferinius lęšius, fotochrominius lęšius, dangą nuo rasojimo, 3 sluoksnių paminkštinimą...
Aerospace idealiai tiks tiems, kuriems vis norėjosi daugiau ventiliacijos.

Apsauga nuo UV:100% | Kategorija: nuo 2 iki 3

  • Snow Tiger fotochrominiai lęšiai prisitaiko prie skirtingų šviesos sąlygų keisdami apsaugos lygį (kategoriją), t.y. tamsėjant ir praleidžiant mažiau šviesos arba šviesėjant ir praleidžiant daugiau šviesos. Lęšiai patamsėja nuo 2 iki 3 kategorijos. Vienos poros tokių akinių užtenka skirtingoms sąlygoms - jie tiks slidinėti ir saulėtą vidurdienį ir apsiniaukusį vakarą.
  • Glare Control efektas (57% dalinis poliarizavimas) kovoja su atspindžiais, tuo pačiu išlaikydamas lęšį pakankamai šviesų, kad pagerintų matomumą tiek geru, tiek ir blogu oru. Oranžinės spalvos lęšis kartu su daliniu poliarizavimu suteikia išskirtinį vaizdo ryškumą ir komfortą akims. Daugiaspalvė išorinė danga suteikia akiniams išskirtinį dizainą.
  • Snow Tiger lęšiai yra dvigubi, bei padengti specialiomis dangomis, suteikiančiomis papildomą apsaugą nuo rasojimo ir riebaluotų pirštų, kad akinių valymas taptų lengvesnis.
  • Sferinis lęšių išgaubimas ne tik puikiai atrodo, bet ir padidina atstumą nuo veido ir sumažina rasojimą.
  • 100% apsauga nuo UV (UVA, UVB, UVC) spindulių.

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Julbo Aerospace Snowtiger
Julbo Aerospace Snowtiger

Akiniai su atidaromu lęšiu. Fotochrominiai poliarizuoti 2-3 kategorijos dvigubi lęšiai.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"