Smith Drift S2

Smith Drift S2

Aukščiausios kokybės dvigubi Smith lęšiai S2 su specialia danga nuo rasojimo.

Smulkiau

64,00 €

-20%

80,00 €

Black + Ignitor Mirror

+ -

 
Apie prekę

Sningant sniegui ar šviečiant plokščiai šviesai, „Smith Drift“ akiniai pagerina vaizdą ir apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų. Smith's Airflow lęšių technologija užtikrina aktyvią ventiliaciją, kad aiškiai matytumėte geromis ir blogomis sąlygomis. Moterims pritaikytas mažas / vidutinis dydžio rėmelis išlaiko glotnų, žemo profilio prigludimą prie įvairių veidų ir visišką suderinamumą su šalmu.

Lęšiai: Ignitor Mirror - 35% VLT* - Mišrioms oro sąlygoms

*VLT = "Visible Light Transmission" matomos šviesos perdavimas, šviesos kiekis, kurį praleidžia lęšiai. Žemesnio VLT vardinio lęšiai tinka šviesioms, saulėtoms dienoms, o aukštesnio VLT įvertinimo lęšiai geriausiai tinka debesuotam orui arba prastam apšvietimui.

Patentuotas universalus lęšių atspalvis, skirtas sumažinti akių nuovargį ir pagerinti kontrastą bei gylio suvokimą bet kokiomis sąlygomis. Universalus lęšių atspalvis, skirtas naudoti visą sezoną.

Techninės savybės:

 • Cilindrinis „Carbonic-x“ dvigubas S2 lęšis užtikrina aiškų matymą ir atsparumą smūgiams su integruota „Airflow“ technologija aktyviam vėdinimui.
 • S2 universalūs lęšiai skirti įvairioms oro sąlygoms - nuo apsiniaukusių orų ir saulėtų diennų. Aiškus matymas prie daugelio oro sąlygų.
 • Fog-X vidinis lęšis, apsaugantis nuo rasojimo, užtikrina veikimą be rasojimo.
 • TLT technologija skaidriam regėjimui.
 • Responsive Fit™ rėmelis prisitaiko prie jūsų veido, kad užtikrintų patogumą ir tikslumą.
 • Dvigubo dirželio konstrukcija leidžia lengvai reguliuoti dydį.
 • Dviejų sluoksnių „DriWix“ veido paminkštinimas sugeria drėgmę
 • Sukurta taip, kad būtų galima puikiai integruoti su Smith slidinėjimo šalmais, būtų maksimali ventiliacija ir patogumas.
 • Dirželis su silikonine juostele lieka vietoje.
 • Mikropluošto akinių maišelis.
 • Rėmelio dydis: Medium (vidutinis)

Fog-X antirasojimo technologija

Fog-X lęšis turi paviršiaus mikro-graviraciją, kuri sugeria drėgmę ir ją išskaido per plataus paviršiaus plotą. Tokiu būdų yra išvengiama rasojimo.

TLT technologija (lęšio matymo technologija)

Kai vaizdas patenka per lęšio vidurinę dalį, jis keičia kursą. Jeigu yra nedaromos jokios korekcijos vaizdas yra iškraipomas ir greičiau vargsta akys. Smith kompanijos TLT technologija ištiesina per lęšį patekusį vaizdą, šviesos spindulius. O tai reiškia, kad jūs matote 100% tikslų vaizdą, o akys gauna maksimalų komfortą.

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Smith Drift S2
Smith Drift S2

Aukščiausios kokybės dvigubi Smith lęšiai S2 su specialia danga nuo rasojimo.

Parašyti savo atsiliepimą

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"