Termopuodelis Contigo Huron Pigiau

Termopuodelis Contigo Huron

Šis puodelis turi patentuotą SNAPSEAL® užrakto sistemą, kurios dėka puodelis 100% apsaugotas nuo skysčio pratekėjimo ar išsiliejimo. 

Smulkiau

19,92 €

-20%

24,90 €

+ -

 
Apie prekę

Šis puodelis turi patentuotą SNAPSEAL® užrakto sistemą, kurios dėka puodelis 100% apsaugotas nuo skysčio pratekėjimo ar išsiliejimo. Termosinis puodelis Contigo Huron yra labai paprastas naudoti, dangtelį galima plauti indaplovėje. Dvigubos sienelės pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl karštą gėrimą išlaiko 6 valandas, o šaltą - net 12 valandų.

Contigo Huron termosinio puodelio savybės:

• Dangtelis užtikrina 100 proc. skysčių nepralaidumą.
• Mygtukas SNAPSEAL®! Pakelkite jį aukštyn, kai norite atsigerti ir spustelkite žemyn, kad uždarytumėte.
• Puodelis pagamintas iš nerūdijančio plieno.
• Dėl vakuuminės izoliacijos gėrimas išlieka karštas 6 valandas, šaltas – 12 valandų.
• Puodelio forma ne tik patraukli, bet ir patogi laikyti rankoje.
• Puodelio talpa – 470 ml, o matmenys tokie, jog jis telpa į daugumą automobiliuose įtaisytų puodelių laikiklių.
• Dvigubos puodelio sienelės iš nerūdijančio plieno maksimaliai ilgai išlaiko gėrimo temperatūrą.
• Gaminio sudėtyje nėra Bisfenolio A.
• Viršutinę dalį galima plauti indaplovėje.

Contigo prekinio ženklo produktai yra pirmaujantys ir novatoriški kelioniniai puodeliai bei gertuvės. Contigo kūrėjai siekia suteikti gyvenimui paprastumo, todėl jų kuriami puodeliai yra su patentuota AUTOSEAL ir AUTOSPOUT technologijomis – patogesniam gyvenimui. Contigo AUTOSEAL patentuota technologija naudojama Contigo kelioniniuose puodeliuose, gertuvėse bei vaikų linijoje. Puodeliai „užsirakina“ tarp gurkšių, todėl visiškai apsaugo Jus nuo galimybės apsilieti ar lašėjimo. Contigo kelioniniai puodeliai su AUTOSEAL technologija ne tik 100proc. apsaugo vartotoją nuo skysčiu pratekėjimo, bet ir išlaiko Jūsų gėrimą karštą 4val. ar šaltą 12val. Dėl AUTOSPOUT technologijos numalšinti troškulį dabar galima vienu paspaudimu, nesvarbu kur būsite: namuose, mokykloje, sporto salėje ar biure. Contigo produkcija yra spalvinga, moderni ir puikiai pritaikyta lengvam naudojimui keliaujant. Contigo prekinio ženklo produktai yra gerai žinomi JAV ir visoje Europoje. Pastaruosius 5-erius metus šių produktų pardavimai padidėja daugiau nei po 70proc. per metus.

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Termopuodelis Contigo Huron
Termopuodelis Contigo Huron

Šis puodelis turi patentuotą SNAPSEAL® užrakto sistemą, kurios dėka puodelis 100% apsaugotas nuo skysčio pratekėjimo ar išsiliejimo. 

Parašyti savo atsiliepimą

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"