Voile 20'' nailono sagtis

Voile 20'' nailono sagtis

Darbe, gamtoje ir bet kur kitur, Voile dirželiai patikimas būdas pritvirtinti, surišti ar net sutaisyti. Ilgis 20"=50.80cm

Smulkiau

9,81 €

-10%

10,90 €

+ -

 
Apie prekę

Voile dirželiai gaminami iš stipraus ir tampraus poliuretano su UV atspariais priedais prailginančiais tarnavimo laiką.

Super-Tough® nailono sagtis nebraižo paviršių, neįsielektrina ir neblizga.

Nedaug dalykų gyvenime yra tokie patikimi kaip Voile dirželiai. Per trisdešimt metų jie tapo puikiausia alternatyva lipniai juostai, elastinėm gumom su kabliais ir kitoms bagažo tvirtinimo juostoms.

Darbe, gamtoje ir bet kur kitur, Voile dirželiai patikimas būdas pritvirtinti, surišti ar net sutaisyti.

  • Neslidūs
  • Atsparūs UV spinduliuotei
  • Ypač stiprūs
  • Galima naudoti ekstremaliomis oro salygomis
  • Susisega tarpusavyje
  • Laiko patikrintas dizainas
  • Ilgis 20"=50.80cm


Voile dirželiai naudojami visuose žemynuose ir įvairiomis sąlygomis – nuo ekspedicijų slidėmis Antarktyje iki kelionių motociklais po Mongolijos stepes ar greitam apsilankymui prekybos centre. Voile dirželiai ištveria įvairias negandas.

 


SAVYBĖS IR PANAUDOJIMAS

Neraginame išmesti jūsų taip pamėgtos sidabrinės lipnios juostos, visokiausių virvučių ir šniūrų ar elastinės gumos su kabliukais galuose. Tačiau prieš juos naudodami pagalvokita apie tai, kad Voile dirželiai praktiškai yra nepažeidžiami UV spinduliuotės ir drėgmės. Taip pat jiems suteikiama 2 metų gamintojo garantija.

 


ILGIAI

Standartiniai 12” Voile dirželiai ilgą laiką buvo neatskiriama slidininkų įrangos dalis. Tačiau keičiantis slidžių dizainui ir pločiui, nutarėme papildyti dirželių pasirinkimą dar keliais ilgiais. Taip pat, jūsų išradingumas pritaikant dirželius kasdieniame gyvenime skatina mus nestovėti vietoje ir pasiūlyti naujų produktų.

Šiandien galime pasiūlyti standartinio pločio ¾” dirželius 15”, 20”, 25” ilgio. Mūsų gaminamos stipresnės XL serijos dirželiai yra 22” ir 32” ilgio. Taip pat verta paminėti, kad Voile dirželius galima lengvai ir patogiai tarpusavyje susegti ir tokiu būdu pasidaryti norimo ilgio dirželį.

 


SAGTYS

Sagtis galite pasirinkti iš tradicinio aliuminio ar mūsų gaminamo nailono.

Mūsų tradicinė metalinė sagtis gaminama iš karščiu apdoroto aliuminio, kuris suteikia tvirtumo. Sagtis yra plona, dėl to efektyviau ir patogiau galima susegti daiktus. Šis pasitvirtinęs dizainas yra tiek populiarus, kad net mūsų konkurentai jį pradeda kopijuoti.

Nailono sagtis pagaminta naudojant anglies pluošto daleles yra tokia pat stipri kaip ir mūsų klasikinė aliuminio sagtis. Ji taip pat nebraibraižo ir neįsielektrina, dėl to yra mėgstama ir naudojama moto sporto entuziastų ir net statybų kontraktorių.

 

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Voile 20'' nailono sagtis
Voile 20'' nailono sagtis

Darbe, gamtoje ir bet kur kitur, Voile dirželiai patikimas būdas pritvirtinti, surišti ar net sutaisyti. Ilgis 20"=50.80cm

Parašyti savo atsiliepimą

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"