Kategorijos

Su Nuolaida

THULE prekės

Thule dviračių laikikliai amt stogo leidžia lengvai ir saugiai pervežti dviračius. Thule visų pirma orientuojasi į saugumą, tad galite būti tikri, kad turėsite geriausią laikiklį esantį rinkoje. Thule užsitarnavo savo vardą gamindamas tik išskirtinės kokybės ir saugumo prekės. todėl visame pasaulyje Thule vardas yra puikiai žinomas ir vertinamas. Thule gali pasiūlyti beveik visiems automobiliams stogo skersinius, laikiklius ir adapterius nepriklausomai nuo stogo skersinių tvirtinimo. Thule dvieačių laikikliai, stogo skersiniai, dviračių kėdutės yra kruoščiai testuojami, gaunami visi reikalingi saugumo sertifikatai kiekvienoje šalyje ir tik tuomet prekė pasirodo prekybos vietose. Thule prekių ieškokite parduotuvėje SEASON Liepyno g. 2, Vilniuje ir internete https://www.4season.lt/87-thule-produkcija

Daugiau
 • THULE stogo bagažinės THULE stogo bagažinės

  Thule stogo bagažinės - lengvos, aerodinaminės, nekeliančios triukšmo, patogios naudoti. Thule - tai aukščiausia kokybės, patikimumo ir patvarumo garantija. Į Thule stogo bagažines sutalpinsite slides, įvairų papildomą bagažą. Stogo bagažinės yra rakinamos, todėl daiktai viduje bus saugūs.

 • THULE dviračių laikikliai THULE dviračių laikikliai

  Thule laikiklius dviračiams ar bagažinėms komplektuojame pagal automobilio markę ir modelį. Parašykite mums info@4season.lt kokiam automobiliui ieškote ir mes Jums pateiksime pilnos komplektacijos pasiūlymą.

 • THULE stogo skersiniai ir tvirtinimai THULE stogo skersiniai ir tvirtinimai

  Stogo skersinius ir reikalingus adapterius parenkame pagal automobilio markę ir modelį. Atsiųskite mums užklausą el. paštu info@4season.lt ir mes pateiksime visų reikalingų priedų pasiūlymą.

  Patikimi ir paprasti naudoti Thule stogo skersiniai. Atitinka visus reikalavimus dviračiams ar stogo bagažinei tvirtinti ant stogo. Platus stogo skersinių pasirinkimas visiems automobiliams. Thule - tai aukščiausia kokybės, patikimumo ir patvarumo garantija.

 • THULE dviračių kėdutės THULE dviračių kėdutės
 • THULE dviračio priekabėlės THULE dviračio priekabėlės

  Thule Chariot dviračio priekaba yra lengvai pritvirtinama prie dviračio. Thule dviračių priekabėlės suteikia puikią galimybę aktyviai leisti laiką kartu su vaiku.

 • THULE priedai dviračiams THULE priedai dviračiams
Prekės nuo 1 iki 48 iš 165

Prekės nuo 1 iki 48 iš 165
Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"