Kategorijos

Su Nuolaida

Sąrašas prekių pagal gamintoją Opinel

Opinel pradžia buvo kišeniniai peiliai - o dabar peilių gama apima tiek kišeninius, tiek virtuvės/stalo peilius.

Opinel - legendiniai peiliai iš Prancūzijos jau Lietuvoje! Nuo 1890 metų Savojoje ( Prancūzija) gaminami peiliai per ilgus metus užsitarnavo gerą vardą visame pasaulyje. Kišeninio peiliuko su medine rankena dizainas nesikeičia jau virš 100 metų ir yra laikomas vienu sėkmingiausių visų laikų dizaino pavyzdžių pasaulyje. Opinel peiliuką galima rasti Londone, Victoria and Albert muziejuje tarp 100 geriausio dizaino pavyzdžių - šalia Porche 911 ir Rolex laikrodžio. Visą Opinel istoriją anglų kalba galima rasti čia.


Opinel pradžia buvo kišeniniai peiliai - o dabar peilių gama apima tiek kišeninius, tiek virtuvės/stalo peilius. Pirmieji Opinel peiliai buvo gaminami iš anglinio plieno, kuris reikalauja papildomos priežiūros, o šiuo metu dauguma Opinel peilių yra gaminami iš aukštos kokybės nerūdyjančio švediško plieno. Opinel plieno lydiniai yra nuo 57 iki 59 HRC Rockwell tvirtumo skalėje. 


Opinel anglinio plieno lydinyje yra apie 0,9 % anglies, šis plienas yra išliejamas Vokietijoje ir galutinai apdirbamas Prancūzijoje. 


Opinel nerūdijančio plieno lydinys yra optimalus pasirinkimas tarp atsparumo korozijai ir tvirtumo savybių. Šiame pliene yra 0,5 % anglies ir 14,5 % chromo ir šis plienas ( 12C27MOD ) yra išliejamas ir paruošiamas gamybai SANDVIK grupei priklausančiose liejyklose Švedijoje.

Daugiau

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"