Optimus Terra Camp 4

Optimus Terra Camp 4

Lengvas, nesibraižantis Optimus puodų rinkinys Terra Camp 4.

Smulkiau

99,90 €

+ -

 
Apie prekę

Kaip ir visi Optimus puodų rinkiniai, taip ir „Terra Camp“ rinkinys pagamintas iš tvirto anoduoto aliuminio dabar ir su nelipnia danga.

Rinkinys susideda iš trijų dalių ir sveria 1160g. Puodai yra su specialia karščio paskirstymo sistema (būtent tai nurodo raidės HE), kuri sutrumpina virimo laiką iki 20%. Trumpesnis virimo laikas (ačiū „cook to feed sistemai“) ir kuro taupymo veiksmingumas „HE“ dėka.

Su rinkinyje esančiais dviem puodais ir tvirta kaip uola nelipnų paviršių turinčia keptuve (kuri taip pat gali tarnauti ir kaip puodų dangtis) jūs galite: maišyti, skrudinti, virti, troškinti ar kepti. Viduje esanti viena rankenėlė tiks visiems puodams ir keptuvei pakelti.

Plono neopreno dėklas atlieka kelias funkcijas: saugo pirštus nuo nusideginimo, išlaiko maistą šiltą ir neleidžia puodams susibraižyti. Šis neopreninis dėklas taip pat leidžia sutaupyti dujų - tiesiog nuimkite užvirusį vandenį nuo ugnies, įdėkite puodą į šį jaukų dėklą ir leiskite makaronams toliau virti verdančiame vandenyje nedeginant nei trupučio dujų.

Reikėtų nepamiršti paminėti, jog rinkinyje taip pat stebuklingai atsiras vietos ir Optimus titaninių įrankių rinkiniui, bei Optimus turistinei viryklei.

Išmatavimai: 230 × 230 × 135

Svoris: 1160 g.

Talpa: 2.3L ir 3.2L

 
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Optimus Terra Camp 4
Optimus Terra Camp 4

Lengvas, nesibraižantis Optimus puodų rinkinys Terra Camp 4.

Parašyti savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Palyginti
Tęsti apsipirkimą Palyginti

buvo pridėta į "Norėčiau".

Tęsti apsipirkimą Mano "Norėčiau"